Eski Belediye Başkanları
ADI SOYADI GÖREV DÖNEMİ
KAŞİF ACAR 1923-1925
SERVET BEY 1925-28.02.1929
KAŞİF ACAR 1929-1940
DR.FAİK GÜRBAŞ 1940-1942
KAŞİF ACAR 1942-1943
DR. İSMAİL GÖKMEN 01.02.1944-11.09.1945
SERVET ÇIRPAN 18.09.1945-14.06.1946
MUSTAFA ZEYBEK 18.06.1946-03.06.1947
HÜSEYİN SEZGİN 11.05.1948-18.06.1948
MUSTAFA ZEYBEK 25.06.1948-31.05.1949
İBRAHİM ARAN 11.07.1949-28.07.1950
MUSTAFA EVYAPAN 12.09.1950-05.11.1955
DR.KANİ UÇANSU 08.11.1955-16.09.1957
LATİF EVRENSEL 20.09.1957-15.01.1958
KEMAL GÖKNUR 16.01.1958-13.03.1960
CEMAL ÖRGEN 20.03.1960-27.05.1960
KORKUT EFE 27.05.1960-27.06.1960
NEZİHİ OKUŞ 27.06.1960-14.08.1960
M.ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ 15.08.1960-17.11.1963
DR. NECMETTİN TOLUNAY 20.11.1963-03.06.1968
HASAN SUR 05.06.1968-14.12.1973
HASAN SUR 16.12.1973-13.12.1977
NİYAZİ GÜRER 15.12.1977-26.09.1980
ALTAN DAVAZ 29.09.1980-16.10.1980
REŞAT BİLGİNOL 17.10.1980-26.07.1982
SERVET BORULDAY 28.07.1982-25.03.1984
HASAN SUR 25.03.1984-26.03.1989
SEDAT PEKEL 27.03.1989-27.03.1994
DURGUT ERGİN 28.03.1994-18.04.1999
DR.HALİL ÜNLÜ 19.04.1999-28.03.2004
M.CEMAL ÖZTAYLAN 29.03.2004-08.05.2007
RECEP ERAYDIN 09.05.2007-31.03.2009
SEDAT PEKEL                                                                 19.04.2009-30.03.2014
Ressam Osman Asaf Bora
1914-1919
Kaşif Acar
1923-1925
Servet Bey
1925-28.02.1929
Kaşif Acar
1929-1940
Faik Gürbaş
1940-1942
Kaşif Acar
1942-1943
İsmail Gökmen
01.02.1944-11.09.1945
Servet Çırpan
18.09.1945-14.06.1946
Mustafa Zeybek
18.06.1946-03.06.1947
Hüseyin Sezgin
11.05.1948-18.06.1948
Mustafa Zeybek
25.06.1948-31.05.1949
İbrahim Aran
11.07.1949-28.07.1950
Mustafa Evyapan
12.09.1950-05.01.1955
Kami Uçansu
08.11.1955-16.09.1957
Latif Evrensel
20.09.1957-15.01.1958
Kemal Göknur
16.01.1958-13.03.1960
Cemal Örgen
20.03.1960-27.05.1960
Korkut Efe
27.05.1960-27.06.1960
Nezihi Okuş
27.06.1960-14.08.1960
Zekai Gümüşdiş
15.08.1960-17.11.1963
Necmettin Tolunay
20.11.1963-03.06.1968
Hasan Sur
05.06.1968-14.12.1973
Hasan Sur
16.12.1973-13.12.1977
Niyazi Gürer
15.12.1977-29.09.1980
Altan Davaz
29.09.1980-16.10.1980
Reşat Bilginol
17.10.1980-26.07.1982
Servet Borulday
28.07.1982-25.03.1984
Hasan Sur
25.03.1984-26.03.1989
Sedat Pekel
27.03.1989-27.03.1994
Durgut Ergin
28.03.1994-18.04.1999
Halil Ünlü
19.04.1999-28.03.2004
Cemal Öztaylan
29.03.2004-08.05.2007
Recep Eraydın
09.05.2007-31.03.2009

         

                                Sedat PEKEL  

                      19.04.2009-30.03.2014

 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by