Haberler
TOPLU SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI
14 Kasım 2017

TOPLU SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Genel İş Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Hüseyin Hilmi Ovalı ve yönetim kuruluyla bir araya gelerek her yıl yenilenen toplu sözleşme için ilk görüşmelerini yaptılar.

Göreve geldiği günden bu güne kadar belediye çalışanlarının bağlı olduğu sendikalarla toplu sözleşmelere destek sağladığını belirten Başkan Mirza; “Biz her zaman sosyal demokrat bir belediye olarak çalışanın yanındayız.  Bandırma Belediyesinin başarısı çalışanların başarısından geçiyor, çalışanlar mutlu olmazsa başarılı olamaz, çalışanlar başarılı olamazsa Bandırma Belediyesi başarılı olamaz ve halkada güzel hizmetler sunamaz. Geçirdiğimiz son 3.5 yılda gerçekten büyük bir hizmet atağıyla hem kırsal mahallelerimizde hem Bandırma içinde önemli başarılara ve önemli hizmetlere imza attık. Başladığımız birçok projeyi tamamladık devam eden projelerimiz var. Her gün Bandırmada yaşayan vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak için projeleri düşünüp tasarlanamaya çalışıyoruz. Bugün belediyemizin bütçesine ve geçmiş kazanımlara bakılarak işçilerimizin en ideal haklarla çalışmaları için ilk görüşler belirtilecek. Bu ilk görüşme daha başlangıç hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Bandırma Genel İş Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Hüseyin Hilmi Ovalı; “ Bizlerde bu sözleşmeyi iki tarafın olumlu yaklaşımlarıyla bitirmek istiyoruz. Bugüne kadar Bandırma Belediyesinde yaptığımız sözleşmelerde hiçbir sıkıntı yaşamadık. Tabi ki eşit işe eşit ücret mantığıyla hareket ederek iyi bir sözleşme yapıyoruz. Sözleşmeyi yapmanın yanında şu da çok önemli sözleşmede olan sosyal haklarımızı maaşımızı ikramiyemizi zamanında günü gününe almamızda bizim için çok önemli arkadaşlarımızın bu konuda çok memnunlar tabi ki memnuniyetlerini işlerine yansıtıyorlar. Sözleşmemiz en kısada sürede sonuçlanması ve sonucun arkadaşlarımızın yüzüne güldürmesini diliyorum” dedi.  

 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
KUŞ CENNETİ
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by