Haberler
FATİH İLKOKULUNDAN BAŞKAN MİRZA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
13 Kasım 2017

FATİH İLKOKULUNDAN BAŞKAN MİRZA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

Fatih İlkokulu Müdür Yardımcısı İsmail Topçu, Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Dızman, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Osman Ata Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya okullarına vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

 

Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Dızman: "Ne zaman Belediyemize gelip bir şey istediysek bizi boş göndermediniz. Her zaman desteğinizi gördük. Sadece bizim okula değil diğer okullara da aynı şekilde destek verdiğinizi görüyorum. Velilerimiz adına, Okul Aile Birliği adına çok teşekkür ediyorum" dedi.

 

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Başkan Mirza: “Tüm okullarımızın isteklerini imkanlar ölçüsünde karşıladığımız gibi, Fatih İlkokulumuza da destek verdik. Okulumuzun çevre düzenlemesini yaptık, çöp kutuları koyduk. 29 Ekim için Şanlı Bayrağımızdan verdik. Okul yönetimimiz de verdiğimiz desteklerden dolayı ziyaretimize gelip teşekkür ettiler. Bizim için en büyük teşekkür çocuklarımızın eğitimlerini en iyi şekilde yerine getirmeleri ve ülkemizi aydınlık yarınlara taşımalarıdır” dedi.

 

 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
KUŞ CENNETİ
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by