Haberler
BANDIRMA BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR…
30 Haziran 2010

Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yol asfaltlama ve parke döşeme çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Kentin dört bir yanında devam eden çalışmalarda ekipler yol yapım çalışmalarıyla birlikte kaldırım yapım ve parke döşeme çalışmalarına öncelik vererek vatandaşlar için daha kullanışlı bir hale getiriliyor.

 

Öncelik olarak yeni terminalin faaliyete geçmesiyle köy minibüslerinde ortaya çıkan ulaşım sorununa çözüm olması amacıyla projelendirilen Ekol Düğün salonu ve Carrefor arkasında yer alan alana yapımına başlanan yolcu indirme-bindirme alanındaki çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Buradaki kaldırım parke döşeme çalışmalarının ardından devam edilecek asfaltlama çalışmalarıyla bölge vatandaşlarımızın ulaşım sorununu gidermiş olacak. Bu çalışmalarla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Sedat Pekel, 5 Temmuzda hayata geçireceğimiz projede Atatürk caddesi güzergâhından Bandırma’ya giriş yapan köy minibüsleri indirme ve bindirme işlemini beklemeden yapacak ve Gazanfer Bilge sokaktan dönerek 810 Sokaktan Celal Atik caddesindeki alt geçidi kullanıp tekrar otogara dönüş yapacaklarını söyledi.

Bu çalışmalarla birlikte devam eden diğer parke ve asfaltlama çalışmalarına 17 Eylül ve Paşakent mahallelerinde devam edildi. Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler 17 Eylül Mahallesi Şehit İlhan Güncan Caddesi ve Paşakent Mahallesi 1061 no’ lu sokakta parke döşeme ve yol yapım çalışmaları devam ediyor.  

 

 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
KUŞ CENNETİ
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by