ATIK KUMBARALARI HİZMETE SUNULDU.
“Temiz Çevre Temiz Toplum”
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tüm Haberler
ETKİNLİK
"ALPİNO KUMPANYASI" MÜZİKLİ ÇOCUK OYUNU
 
Bandırma Belediyesi, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında bir çocuk oyununu daha miniklerimizle buluşturuyor. Alpino Kumpanyası isimli müzikal çocuk oyunu, 4 Mayıs 2015 Pazartesi günü saat: 10:00 - 14:00 ve 16:00 olmak üzere 3 seans halinde Barış Manço Kültür Merkezi'nde sahnelenecek.
 
Tüm Etkinlikler için tıklayınız..
"Topraktan İmgeye" adlı Seramik Sergisi
 
Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında Atölye DENİZALTI'na ait eserlerden oluşan "Topraktan İmgeye" adlı seramik sergisi 30 Nisan 2015 Perşembe günü saat 17.30'da Bandırma Belediyesi Kültür Ve Sanat Merkezine açılışı gerçekleştirilecektir.
 
Tüm Etkinlikler için tıklayınız..
SABAH SPORU 4 MAYIS'TA BAŞLIYOR...
 
Sağlıklı yaşam düşüncesinden hareketle sporu ve sporcuyu destekleme amacıyla çalışmalar yürüten Bandırma Belediyesi, sabah sporunu sahile getirdi. 4 eğitici personel eşliğinde haftanın 3 günü yapılacak sabah sporuna 4 Mayıs'ta start verilecek.
 
Tüm Etkinlikler için tıklayınız..
Bandırma Youtube
 
 
 
 
 
100.Yıl İlkokulu Başkan Mirza'yı ziyaret etti   KÜLTÜR TURLARI -GELİBOLU YARIM ADASI ŞEHİTLİK EDİNCİK MAHALLE SAKİNLERİ   KIRSAL MAHALLELERİMİZDE TEMİZLİK İŞLERİNE İLAVE KONTEYNIR   KADINLAR MATİNESİNDE TRT THM SANATÇISI ÖZGÜR EREN KONSERİ
 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by