BANDIRMA BELEDİYESİ İLK 6 AYLIK HİZMET ve ÇALIŞMALARI
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tüm Haberler
ETKİNLİK
Hossein Hamidi 'Dünya Benim' adlı Resim Sergisi
 
Hossein Hamidi'nin 'Dünya Benim' adlı Resim Sergisi 31 Ekim 2014 Cuma günü saat 17.30’da Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde açılışı gerçekleştirilecek. 9 Kasım 2014 Pazar gününe kadar açık kalacak serginin açılışına tüm Bandırmalılar davetlidir. 02 - 09 Kasım 2014 tarihlerinde her gün 18.00-20.00 saatleri arasında sanatçıyı resim yaparken izleyebilirsiniz.
 
Tüm Etkinlikler için tıklayınız..
CUMHURİYET COŞKUSU, CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜYLE ARTACAK
 
Bandırma Belediyesi tarafından Cumhuriyetimizin 91.yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Cumhuriyet Yürüyüşü bu yılda Migros önünden başlıyor. 29 Ekim 2014 Çarşamba günü saat 19.00’da Migros önünden start alacak olan Cumhuriyet Yürüyüşü Ordu Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi üzerinden Cumhuriyet Meydanında son bulacak. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Bandırma Belediyesi tarafından Cumhuriyet Yürüyüşüne katılacak olan vatandaşlarımıza Türk Bayrağımız ücretsiz olarak dağıtılacak.
 
Tüm Etkinlikler için tıklayınız..
Bandırma Youtube
 
 
 
 
 
BANDIRMA'DA CUMHURİYET BAYRAMININ 91.YIL COŞKUSU   Marmara Belediyeler Birliği'nin Olağan 2. Toplantısı Başkan Dursun Mirza'nın Konuşması   CELAL ATİK CADDESİ TAMAMLANIYOR   BANDIRMA BELEDİYESİ’NDEN 100.YIL İLKOKULUNA KİTAP YARDIMI
 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by