BANDIRMA BELEDİYESİ MEMURLARIYLA TOPLU SÖZLEŞME İMZALANDI
Bandırma Belediyesi ile Tüm Bel Sen arasında Belediye memurlarını kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı. İmza töreninde Belediye Başkanı Dursun Mirza, Tüm Bel Sen Genel...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Tüm Haberler
ETKİNLİK
ATÖLYE PANORMOS'TAN KARMA RESİM SERGİSİ
 
Kentimizin önde gelen sanat atölyelerinden olan Atölye Panormos'un Karma Resim Sergisi, 27 Kasım 2015 Cuma günü saat 17.00'da Belediye Kültür Sanat Merkezinde açılışı gerçekleştirilecek. Sergi, 06 Aralık 2015 tarihine kadar açık kalacak.
 
Tüm Etkinlikler için tıklayınız..
GÜLTEKİN ÖZCAN’DAN 10-40 ARMAĞAN
 
Bandıma Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında yepyeni bir sergi daha sanatseverle buluşuyor. Ressam Gültekin Özcan’ın “10-40 Armağan” adlı yağlıboya resim sergisi, 19 Kasım Perşembe günü saat 17.00’da Barış Manço Kültür Merkezinde açılışı gerçekleşecek. Sergi 29 Kasım 2015 Pazar gününe kadar açık kalacak.
 
Tüm Etkinlikler için tıklayınız..
"BÖYLE GELMİŞ BÖYLE GİTMEZ" TİYARTO OYUNU BANDIRMA'DA
 
"Böyle Gelmiş Böyle Gitmez" adlı oyun; 24 Kasım 2015 Salı günü Saat: 20.00'de Barış Manço Kültür Merkezinde sizlerle buluşacak.
 
Tüm Etkinlikler için tıklayınız..
BANDIRMA BELEDİYESİ HALKOYUNLARINA KAYITLAR BAŞLADI
 
Bandırma Belediyesi tarafından gençlerimizin sosyal, kültürel ve sportif alanda gelişimlerine katkı sunmak için hizmete aldığı ve Halkoyunları Topluluğunun yeni dönem kayıtları başladı.
 
Tüm Etkinlikler için tıklayınız..
Bandırma Youtube
 
 
 
 
 
BANDIRMA BELEDİYESİ MEMURLARIYLA TOPLU SÖZLEŞME İMZALANDI...2016 DÖNEMİ   Alevi Kültür Dernekleri Bandırma Şubesinden Başkan Mirza'ya teşekkür ziyareti   BAŞKAN MİRZA 18 AYDA BELEDİYEYE KAZANDIRDIĞI ARAÇ FİLOSUNU TANITTI   BANDIRMA BELEDİYESİNDEN 92 GURUR YILI ETKİNLİKLERİ
 
Özgeçmişi
Başkanın Mesajı
Vizyon & Misyon
 
dursun.mirza@bandirma-bld.gov.tr
DUYURULAR
İmar Plan Değişiklikleri
Tüm İmar Plan Değişiklikleri
BANDIRMA GÜNDEM GAZETESİ
BANDIRMA UYDU HARİTASI
KUŞ CENNETİ
HAVA DURUMU
BANDIRMA
ANKET


designed by